in

Што?Што?

МОМЕНТАЛНА СОСТОЈБА НА КРИПТОВАЛУТИТЕ! (САБОТА, 17:00)

Крипто пазарот е разбранет. Најголемите криптовалути BTC и ETC моментлано се во пад! Продолжуваме будно да ја следиме криптоберзата.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote