in

WTFWTF

МОМЕНТАЛНА СОСТОЈБА НА КРИПТОВАЛУТИТЕ! Bitcoin во драстичен пад!

Криптоберзата е во пад, моментално Bitcoin-от е во драстичен пад. Тоа не се однесува само за Bitcoin-от, сите криптовалути како Ethereum, и многу други се во пад. Еве ја моменталната состојба на криптовалутите.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote