in

ПОДОБРУВАЊЕ НА КРИПТОБЕРЗАТА! Моментална состојба на криптовалутите!

Денеска има доста значително подобрување на Bitcoin-от и на алт коините. Минатите денови имаве нагло пагање на критоберзата, Bitcoin-от падна под границата од 30.000 американски долари. Моментално, за време на пишување на овој пост Bitcoin-от е околу 32.000 долари (+-200) долари. Ethereum-от исто така е во пораст денеска. Тој се движи околу границата 1400 американски долари. Тој има разбранета стапка во моментов.

Во прилог ги имате најпопуларните коини и нивните цени!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote