in

ETHEREUM Е ВО ПОРАСТ! МОМЕНТАЛНА СОСТОЈБА НА КРИПТОВАЛУТИТЕ!

Криптовалутите се во пораст. Bitcoin моментално ја надмина бариерата од 32.000 американски долари. Изненадувачки е тоа што криптовалутата Ethereum за 24 часа порасна за вртоглави 26,50%. Моменталната состојба на Ethereum и Bitcoin e:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote