in

МОМЕНТАЛНАТА СОСТОЈБА НА BITCOIN! (13:47)

Моменталната состојба на Bitcoin e:

Bitcoin во последните 24 часа падна за 5.45%. Моменталната состојба за време на пишување на овој пост беше 22.204 американски долари. Да видиме во иднина каков пат ќе оди Bitcoin.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote