in

Моменталната состобја на криптовалутите! 1 BTC = 36900 американски долари!

Моменталната состојба на криптовалутите е во пораст. После случувањата во Вашингтон се очекуваше криптовалутите да паднат но се случи спротивното! Во прилог е моменталната состојба на Bitcoin и Ethereum. Мора да се нагласи дека и алткоините како Nano, Stellar, Ripple се во пораст.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote