in

BITCOIN ВО МНОГУ СЕРИОЗЕН ПАД! МОМЕНТАЛНА СОСТОЈБА НА КРИПТОВАЛУТИТЕ!

Bitcoin и многу други криптовалути сериозно ја губат својата вредност по фуриозниот пораст. За неколку дена најголемата криптовалута Bitcoin изгуби околу 7 илјади долари.

Инвеститорите почнаа да бидат скептици во тоа „Дали треба да се вложуваат пари во криптовалутите?“

Од друга страна пак постојат и инвеститори кои оваа ситуација ја користат како момент кога е најповолно да се купуваат криптовалутите!

Моменталната состојба (за време на пишување на оваа статија) на криптовалутите е:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote