in

МОМЕНТОТ КОГА УМОТ И ДОБРИНАТА ЌЕ СЕ СПОЈАТ! ПИЛОТОТ МУ ПОМАГА НА ЧОВЕКОТ ДА ГО ИСЧИСТИ ПАТОТ! [ВИДЕО]

Ако умот и интелигенцијата ја сретнат добрината.. Пилотот забележа човек како расчистува лисја, па му помогна!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote