in

ЕВЕ ДОКАЗ ЗОШТО МОНИКА БЕЛУЧИ СЕ УШТЕ Е НАЈУБАВА ЖЕНА НА СВЕТОТ: Со своите слики го замати умот на мажите! (ФОТО)

Во специјалниот моден едиторијал на италијанскиот Vogue, Моника Белучи игра муза на млад скулптор, кој изгледа како уметничко дело во раскошните креации на дуото Долче и Габана. Од прекрасна капа, до мал црн фустан, ова е модно задоволство што ќе го воодушеви секој љубител на високата мода!

На најконтроверзната фотографија, од која зрачи страста, волшебната актерка позира облечена во елегантен црн фустан со млада манекенка која се наоѓа во улога на скулптор опседнат со својата муза.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote