in

Филмот на Mortal Kombat доби R-рејтинг!

Новиот филм на Mortal Kombat доби рејтинг R, што значи дека нема да има никаква цензура и се препорачува за полнолетни лица поради вознемирувачки сцени. Никој поранешен филм од франшизата не добил R рејтинг претходно.

Филмот е базиран од популарната франшиза за видео игри, која го носи истото име. Mortal Kombat ќе искочи на платформата HBO Max, но ќе има премиера и во кината на 16 април.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote