in

Како ќе изгледа филмот на Mortal Kombat?! Погледнете неколку сцени од филмот (ВИДЕО)

Mortal Kombat е една од најуспешните франшизи за видео игри во светот. Првата адаптација на играта во филм се случи во 1995, но не постигна некој значителен успех. Фановите добиваат и втор филм, но 26 години подоцна. Погледнете како ќе изглеа филмот:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote