in

Бизарно: Овој човек може да ја сврте главата 180 степени! (ВИДЕО)

Бизарно видео стана вирално и во него се гледа како маж ја ротира својата глава за 180 степени.

Тој ја ротира главата буквално како був и потоа ја враќа на нормалната позиција. Погледнете го ова бизарно видео кое кружи насекаде на социјалните мрежи:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote