in

Му го скршија носот, па тој ја одложи СВАДБАТА со с*кс куклата – но тој не се откажува! (ФОТО)

Таа го прави среќен …

Бодибилдерот ветил дека нема да се откаже од венчавката со с*кс куклата откако мораше да ја одложи церемонијата затоа што беше нападнат на улица затоа што беше облечен како жена.

Јури Толочко од Казахстан повеќе од една година живее со секс кукла, која ја именуваше како Марго и за која рече дека ја запросил на крајот на 2019 година.

Толошко се однесува со Марго како вистинска жена и вели дека ја запознал во ноќен клуб. Тие требаше да се венчаат во март, но тогаш започна пандемијата, а Јури сега раскажува за Дејли Стар како ја одложил церемонијата по втор пат, откако на 31-ви бил нападнат за време на трансродовиот собир во казахстанскиот град Алмати.

Откако се облекол како жена за митингот, бил нападнат и добил потрес на мозокот и му бил скршен носот, што ги информирал за своите повеќе од 40.000 следбеници на Инстаграм. Тој вели дека започнал да користи женска слика за настапи пред неколку месеци и дека неговиот лик го нарекол Аманда.

Тој вели дека само на мирен протест сакал да ги поддржи правата на трансродовите лица, но бил претепан. “Сега се чувствувам добро. И свадбата ќе биде наскоро”, рече тој.

Јури се идентификува како пансексуалец и вели дека може да се за вљуби во „ликот, сликата, душата или самата личност“. Тој вели дека неговата љубовна приказна со Марго го возбудува повеќе отколку самиот секс. „Го сакам и БДСМ“, додаде тој.

“Сакам да ме мачат, можам да издржам многу болка. Исто така, сакам да доминирам. Марго е способна за она за што другите луѓе не се способни”, рече тој за својата кукла.

Според претходните извештаи на локалните медиуми, неговиот брак со Марго е можен. Единствениот услов за венчавка во Казахстан е двете страни да се согласат, а мажот и жената да се постари од 18 години.

Јуриј исто така вели дека има намера да купи дом по венчавката, а претходно открил како ја однел Марго на пластичен хирург. „Кога му ја претставив нејзината фотографија на светот, имаше многу критики и таа започна да го развива комплексот, па затоа се одлучивме за пластична операција“, објасни тој.

“Таа многу се смени. Отпрвин ми беше тешко да прифатам, но подоцна се навикнав”.

„Тоа беше вистинска клиника со вистински лекари.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote