in , ,

WTFWTF Што?Што?

На авион му откажа моторот, пилотот слета на автопат (ВИДЕО)

Пилот на мал авион, успеал да избегне сериозни последици, и сигурно да се приземји на прометен автопат во Северна Каролина.

Ваквата реакција на пилотот следувала откако се јавиле проблеми со моторот на авионот.

При слетувањето, како што се наведува, никој не е повреден. Авионот и автомобилите кои биле на автопатот не се оштетени.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote