in

НА МЕТА НА ОСУДИ! Lana Del Rey го смени личниот ИМИЏ, а фановите ја НАПАДНАА поради овој гест!

Планетарно популарната пејачка, која го освои целиот свет со својот глас, се најде на мета на критики од бројни обожаватели.

Имено, споменатата пејачка веќе некое време не е активна во јавноста, ниту пак се појави на места каде медиумите или папараците можеа да ја забележат.

Сепак, Лана беше видена во Лос Анџелес на промоцијата на нејзината нова книга поезија, но наместо пофалби, таа се најде во центарот на скандалот.

Кога се појави, првото нешто што обожавателите го забележаа е драстична промена на фризурата. Дел Реј ја замени својата долга кафеава коса со кратка русокоса, но тоа набрзо падна во втор план. Лана на промоцијата се појави со „заштитна“ маска која, всушност, нема ефект, бидејќи е изработена од мрежест материјал и е потполно проирна, а единствената цел и беше да се вклопи во комбинезоните што ги носеше Лана.

По промоцијата, пејачката се сликаше со обожавателите, а многумина беа лути на неа.

„Жено, среде пандемија сме“, „Ја сакам Лана, но ова е страшно неодговорно од нејзина страна“, се само некои од коментарите кои фановите и ги упатија на пејачката.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote