in

WTFWTF

Најатрактивниот нокаут во историјата на ММА! [ВИДЕО]

Љубителите на ММА сакаат мали нешта како добар нокаут, а ова можеби најатрактивниот во историјата

Хоаким Бакли и Импа Касангаи се бореа, борбата беше неизвесна, а потоа се случи нокаутот по 2:03 во втората рунда. Неверојатен пресврт и удар на Бакли, борбата веднаш заврши.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote