in

Божиќната реклама стана вирална, некои сметаат дека е најдобра во 2020 година! [ВИДЕО]

Многумина ја нарекоа Божиќната реклама една од најдобрите оваа година, откако собраа стотици илјади прегледи откако беше објавена пред две недели.

Две минути реклама следи ќебе кое, изолирано поради пандемија, започнува да вежба самостојно. Постариот човек се бори и стенка, но е мотивиран од врамена фотографија, која публиката не може да ја види до крајот на рекламата.

Огласот на германската фармацевтска компанија Doc Morris стана вирален.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote