in

СлаткоСлатко УбавоУбаво

Најмладата личност на светот што се занимава со овој спорт: 6-месечно бебе-скијач на вода! [ВИДЕО]

6-месечно бебе по име Рич Хамферис станува и се балансира додека чамците го влечат на езерото Пауел, Јута. Тој исто така го сруши светскиот рекорд како најмлада личност на скијање на вода.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote