in

Најнов филм: EDGE OF THE WORLD (ВИДЕО)

Следете ги авантурите на Џејмс Брук кој ја напушта Велика Британија за да владее со неговото шумско кралство во Борнео. Главната улога ја толкува глумецот Jonathan Rhys Meyers (најпозната негова улога е Bishop Hedmund од серијата Vikings).

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote