in

Погледнете како изгледа научно-фантастичниот филм – TIDES (ВИДЕО)

„Не и сме потреби на човечката раса за таа да преживее“ е мотото на овој научно-фантастичен филм со германска продукција. Tides го одзема здивот на гледачите и им нуди филм полн со изненадувања. Погледнете за што станува збор:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote