in

НАЈНОВ РЕКОРД НА BITCOIN! 64.000+ АМЕРИКАНСКИ ДОЛАРИ!

Најнов рекорд на најпознатата криптовалута Bitcoin! Моменталната состојба (за време на пишување на овој пост) е 64,112 американски долари!

Исто така контроверзниот Ripple и Dogecoin порастоа драстично во последните 7 дена!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote