in

Погледнете како изгледа Вин Дизел во најновиот трејлер за „Брзи и Бесни 9“! (ВИДЕО)

Деветтото продолжение од мегапопуларниот хит „Брзи и Бесни“ наскоро ќе започне со емитување во кино салите. Во последниот трејлер кој беше објавен неодамна, можеме да забележиме прекумерна акција и сцени од кој застанува здивот. Погледнете за што станува збор:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote