in

Кога Scorpion ќе се сретне со Sub-Zero! Погледнете го најновиот трејлер на MORTAL KOMBAT!

Легендарната френшиза за видео игри добива нов филм. Студиото објави најнов трејлер за играта Mortal Kombat, а во него можеме да ги видиме иконските ликови и вечни ривали Scorpion и Sub-Zero! Погледнете за што станува збор:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote