in

Најновиот трејлер на FAST AND FURIOUS 9! (ВИДЕО)

Франшизата Брзи и Бесни е една од најпрофитабилните франшизи во Холивуд. Сега најновиот филм, девети по ред, е на само чекор до нас. За време на Superbowl натпреварот во САД, франшизата објави долг трејлер. Него можете да го погледнете подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote