in

Најновата комедија на Amy Poehler – MOXIE (ТРЕЈЛЕР)

Испирирана од бунтувачката историја на нејзината мајка и нејзината нова пријателка, срамежлива тинејџерка објавува анонимен магазин во кој го критикува сексизмот во нејзиното училиште. Погледнете го трејлерот на оваа комедија подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote