in

Ова е најновиот анимиран филм на Disney! (ВИДЕО)

Luca е најновиот филм на Disney во соработка со Pixar и ја следи приказната за палавото момче Лука и неговите авантури. Одличен филм кој можете да го гледате во семејна атмосфера. Погледнете го трејлерот подолу:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote