in

Искочи трејлер за најновиот филм на Еди Марфи! (ВИДЕО)

Еди Марфи се враќа во Холивуд со продолжението на неговиот популарен филм Coming to America. Првиот филм искочи во далечната 1988 а неговото продолжение се очекува да биде објавено во 2021. Филмот е режиран од Крег Бруер а главната улога ја има Марфи. Погледнете го трејлерот на филмот подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote