in

Најновиот хорор на Jeffrey Dean Morgan – UNHOLY (ТРЕЈЛЕР)

Unholy е најновиот американски хорор филм, кој е режиран од режисерот Evan Spiliotopoulus и е базиран на романот од 1983 на James Herbert. Главната улога ја толкува шармантниот Jeffrey Dean Morgan. Погледнете за што станува збор:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote