in

Ова е најновиот МЕГАХИТ за ЗОМБИ-АПОКАЛИПСАТА oд Netflix! (ВИДЕО)

Army of the Dead e најновиот американски филм режиран од популарниот Зек Снајдер, а во него глуми одлична актерска екипа на чело со Дејв Батиста! Погледнете за што се работи во филмот подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote