in

Најново од Idris Elba – CONCRETE COWBOY! (ТРЕЈЛЕР)

Concrete Cowboy е американска дрмаа режирана од Ricky Staub. Главните улоги ги толкуваат шармантниот Idris Elba и младиот, просперитетен глумец Caleb McLaughlin. Погледенте го трејлерот од филмот подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote