in

Ова е најновата комедија на Netflix и Jamie Foxx! (ТРЕЈЛЕР)

Џејми Фокс се враќа на малите екрани со уште една одлична комедија продуцирана од стриминг гигантот Netflix. Dad Stop Embarrassing Me, која е режирана од Фокс, кој воедно ја глуми главната улога во серијалот. Погледнете за што станува збор:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote