in

Најново од MORGAN FREEMAN – VANQUISH (ТРЕЈЛЕР)

Vanquish е најновиот американски крими-трилер режиран од Џорџ Гало. Главните улоги во филмот ги толкуваат популарните Руби Роус и Морган Фриман. Фриман го толкува ликот на пензиониран полициски службеник, додека Роус е неговата помошничка. Погледнете го трејлерот подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote