in

Најново од Netflix – LOVE AND MONSTERS (ТРЕЈЛЕР)

Филмот се случува седум години по апокалипсата и ја следи авантурата на Џоел Давсон, заедно со остатокот на човештвото, борејќи се со огромните чудовишта. Погледнете за што станува збор:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote