in

Нов филм на Netflix! Red Dot (ТРЕЈЛЕР)!

Романтичниот одмор набрзу се претвора во борба за нивниот живот, откако во шаторот на парот Наџа и Дејвид се појавува црвена точка од ласер. За време на овој садистички лов, минатото на парот почнува да ги прогонува. Погледнете го трејлерот за филмот подоле:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote