in

Најново од NETFLIX – SENTINELLE (ТРЕЈЛЕР)

Клара е дел од француската армија и после хорорите кои ги доживеа во Сирија таа е алоцирана во Франција како дел од Операцијата Сентинел. Погледнете го трејлерот за овој акционен филм подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote