in

Најново од Netflix: Невидливиот човек ZERO (ТРЕЈЛЕР)

Zero е најнова серија на Netflix во италијанска продукција, за еден млад човек кој има необична моќ, може да стане невидлив! Погледнете како Зеро се справува со потешкотиите на суровиот Милано во трејлерот подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote