in

Најново од Netflix – Stowaway! (ТРЕЈЛЕР)

Stowaway е најновиот научно фантастичен филм на Netflix режиран од Penna. Во филмот глумат популарните Anna Kendrick и Daniel Dae Kim. Филмот моежете да го гледате на платформата почнувајќи од 22 Април. Погледнете го трејлерот подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote