in

Најстрашниот ХОРОР досега! THE SEVENTH DAY (ТРЕЈЛЕР)

Млад свештеник се обидува да научи да прави егзорцизам од својот искусен колеаг. Додека тие навлегуваат се подлабоко во пеколот на Земјата, границата помеѓу доброто и злото се губи и нивните сопствени демони излегуваат на виделина. Погледнете го трејлерот за филмот подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote