in

Најстрашната хорор-серија досега! THEM (ВИДЕО)

Them е серија која ќе ја има својата премиера на 9 април, и според многумина експерти ќе биде најстрашната хорор серија досега. Погледнете во трејлерот за што станува збор:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote