in

Најстрашната ХОРОР серија досега – THEM! (ТРЕЈЛЕР)

Со продукција на студиото на Амазон, експертите ја оценуваат оваа серија како најстрашна досега! Првата сезона ќе започне со емитување на 18 Март, а трејлерот можете да го погледнете подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote