in ,

Најубавата жена на светот позираше БЕЗ ГАЌИЧКИ и покажа СОВРШЕНО ТЕЛО, а нејзиниот коментар КРЕНА ПРАШИНА ПОВЕЌЕ И од самата фотографија!

Го запали интернетот!

Оливија Кулпо, поранешна Мис универзум, знае како да ја загрее атмосферата на социјалните мрежи. Таа редовно објавува предизвикувачки фотографии, но никогаш не ја преминува границата на добар вкус – таа е вистински уметник во наоѓање рамнотежа помеѓу еротиката и уметноста.

Така, таа неодамна позираше во бела туника со кафеав ремен околу половината и чанта во иста нијанса, а на сè додаде темно кафеави влечки.

View this post on Instagram

Brb looking for my pants👖

A post shared by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

Но, интересно е што оваа креација имаше големи процепи на страна, што откриваше повеќе отколку што криеја, па нејзините придружници со право се прашуваа дали воопшто носи долна облека.

Дури и самата манекенка реши да се нашали на своја сметка, па додаде коментар на фотографијата во ова провокативно издание : „Ги барам панталоните“.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote