in

НАЈУТАЛОЖЕНАТА ЛИЧНОСТ НА СВЕТОТ! Продолжува да јаде во ресторан каде што луѓето кршат столови едни на други! [ВИДЕО]

Тоа е бојно поле, луѓето кршат столови едни на други, но тој продолжува да гледа и да јаде.. Дали овој човек е најуталожената личност на светот?

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote