in ,

ПОРАНЕШНА ЕСКОРТ ДАМА СОВЕТУВА: “Направете му го ова и ќе го ИСКУСИТЕ НАЈДОБРИОТ С*КС во вашиот живот!”

Затоа доаѓа до неверство!

Според професионалката, за да го задоволите вашиот маж, прво мора сами да знаете што сакате во сексот, бидејќи без тоа знаење не можете да ги задоволите другите.

Ескорт дамата Аманда Гоф од Австралија веќе шест години е во п*орно индустријата и реши да им објасни на сите жени што најмногу ги привлекува мажите во кревет.

  • Се работи за предигра, односно мора да знаете како да го возбудите. Бидејќи мажите се заинтересирани за егото, загарантирана им е забава, ако знаат дека сте задоволни благодарение на нивните вештини – објаснува Аманда, попозната како Саманта Х.

И времетраењето на сексот е важно за жените. Според објавената статистика, за жени – на возраст од 45 до 54 години, идеалниот с*кс е 16,07 минути; и оние помлади, од 36 до 44 години, претпочитаат малку подолг с*кс од 19,12 минути.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote