in

ИЗБРКАНА ОД ПАРОВИ! Напнатоста во вилата го достигна својот врв – за НЕА, натпреварот заврши засекогаш!

Ова никој не го очекуваше!

Неделата навечер е резервирана за иселување од вилата „Парови“. Вчера беа загрозени следните натпреварувачи: Јована Новаков Шмизла, Наида Гаџо, Барбара Мучиќ, Србоjуб Маровиќ Срба и Илијана Вагиќ.

Наида Гаџо освои најголем процент со дури 58,6 проценти.

  • Не го заслужив ова место, поради моето однесување. Благодарност до Ненад и моето семејство. Јас навистина не го очекував ова. Луѓето постојано ме критикуваат – рече таа.

Србоjуб Маровиќ беше следен на табелата со 20,3 проценти од гласовите на публиката. Јована Новаков Шмизла го освои третото место со 16,2 проценти, а на четвртото место се најде Илијана Вагиќ со 3,6 проценти гласови.

Барбара Мучиќ имаше најмал процент на гласови, само 0,3. Засекогаш ја напушти вилата „Парови“. Цимерите налетаа на нејзините раце, а некои девојки дури и плачеа.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote