in

Направена форма на елен во небото со 150 дронови во Шкотска! [ВИДЕО]

Впечатлив визуелен празник се одржа на висорамнините во Шкотска. Тој визуелен празник беше создаден со помош на 150 беспилотни летала..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote