in

НАПРАВЕТЕ САМИ: ФОТО АЛБУМ! (ВИДЕО)

Нема подобар начин за да ги зачувате најдобрите свои моменти од албумот со слики. Потсетувајте се на времињата поминати со вашето семејство и пријатели, а воедно овој албум можете да го направите сами. Погледнете како во видеото:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote