in

Напраете сами: Маски за вашиот телефон! (ВИДЕО)

Маска за вашиот телефон е апсолутно еден од најпотребните аксесоари поврзани со вашите смартфони. Освен што нудат заштита, маските ги разубавуваат телефоните. Сега вие можете да направите маска за вашиот телефон со помош на неколку стари парчиња облека, или пак предмети што не ги користите. За да видите како да го направите тоа погледнете го видеото:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote