in

НАПРАВЕТЕ САМИ: Искористете ги старите маички и направете нешто уникатно! (ВИДЕО)

Сите имаме стара облека која не ја користиме и само ни го зафаќа местото во нашиот плакар. Дајте им втор живот на вашите маички преку овие брзи и интересни чекори. Погледнете како да го направите тоа во видеото подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote