in

Направете сами: Одлични декорации што ќе ви се допаднат! (ВИДЕО)

Направете сами неколку предмети кои ќе ви се допаднат со помош на работи кои ги има во секој дом. Погледнете ги инструкцииите за тоа како да ги направите предметите во видеото:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote