in ,

Што?Што?

НАПРАВЕТЕ САМИ: На лесен начин разубавете ги вашите чевли (ВИДЕО)

Се што е потребно да ги разубавите вашите чевли е малку воља и неколку стари парчиња облека кои повеќе не ги користите. Следенете ги инструкциите и на лесен начин ќе стигнете до посакувана цел. Инструкциите можете да ги најдете во видеото:

https://youtu.be/xECyNfPkA8Y

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote